Przedstawiciele SU w dniach 11-12, 15-16 stycznia przeprowadzili zbiórkę pieniędzy dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

wosp mTegoroczna akcja miała na celu pozyskanie wsparcia dla podstawowych oddziałów neonatologicznych - zaopatrzenie ich w stanowiska do resuscytacji noworodków, nowoczesne inkubatory, aparaty do nieinwazyjnego wspomagania oddychania, pompy infuzyjne, a także sprzęt diagnostyczny. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wsparli 26 finał WOŚP. Kwota, którą udało nam się zebrać to 211,01 zł.

Czytaj więcej...

Jasełka 2017

jaselkaSU mZe Świętami Bożego Narodzenia wiąże się wiele pięknych tradycji i zwyczajów. Jednym z nich jest odgrywanie inscenizacji o Bożym Narodzeniu zwanych Jasełkami.

Czytaj więcej...

Konkurs "Najciekawsza ozdoba andrzejkowa"

6 grudnia Samorząd Uczniowski nagrodził wszystkich laureatów konkursu na ozdoba m.Jury konkursu: p. Małgorzta Gros-Ziarko, p. Krystyna Kornet-Pobratyn i p. Anna Stojek nie miały łatwego zadania. Prac było wiele - zwłaszcza w kategorii kl. I-III i wszystkie były bardzo oryginalne. W imieniu Pani Dyrektor, dyplomy laureatom wręczyła p. Mirosława Kaczmarczyk.

Czytaj więcej...

Kiermasz Bożonarodzeniowy

kiermasz mOstatni tydzień przed Świętami Bożego Narodzenia upłynął nam pod znakiem Kiermaszu Bożonarodzeniowego, zorganizowanego przez SU. W tym roku kiermasz obejmował ozdoby przygotowane przez dzieci na konkurs pt:" Najpiękniejsza ozdoba Bożonarodzeniowa", w którym zwyciężcy uplasowali się następująco:

Czytaj więcej...

"Kto przebrany ten niepytany"-mikołajki.

mikołajki mMikołajkowe stroje, czapeczki bądź elementy garderoby w kolorze czerwonym sprawiły, że wielu uczniów uniknęło 6 grudnia odpytywania przez nauczycieli. Stało się tak za sprawą mikołajkowej odsłony akcji "Kto przebrany ten niepytany". Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy swoim strojem przypomnieli nam o tym radosnym dniu.

Czytaj więcej...