SŁODKIE WALENTYNKI DLA NASZEJ NADINKI

mini walentynkiZ okazji walentynek w PSP 10 Samorząd Uczniowski pod opieką swoich opiekunek Krystyny Kornet-Pobratyn i Małgorzaty Gros-Ziarko, Szkolnego Koła Wolontariatu oraz pedagog Mirosławy Kaczmarczyk przygotował mnóstwo atrakcji i niespodzianek. Już od samego rana "PocztaWalentynkowa" wyruszyła z rozdawaniem walentynkowych listów, na które uczniowie wszystkich klas czekali z ogromną niecierpliwością.

Czytaj więcej...

28 FINAŁ WOŚP W NASZEJ SZKOLE

mini WOSPMiło jest nam poinformować, że z roku na rok dzięki ofiarności społeczności szkolnej przekazujemy coraz większe kwoty pieniędzy na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Podczas tegorocznego 28 finału WOŚP przedstawicielom samorządu uczniowskiego udało się zebrać kwotę 323, 72 zł. Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom, którzy wrzucili pieniądze do naszej szkolnej puszki i przyczynili się tym samym do zrealizowania tegorocznego celu - zapewnienie najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej. Dziękujemy!!!

Czytaj więcej...

Święty Andrzej Ci ukaże, co Ci los przyniesie w darze

 

  mini andrzeki szkolne   W czwartek 28 listopada w rytmie najnowszych przebojów serwowanych przez DJ'aPatryka i jego pomocników DJ’a Macieja i DJ’a Jakuba uczniowie klas IV - VIII bawili się na dyskotece andrzejkowej, której organizatorem był Samorząd Uczniowski. Dekorację tegorocznej zabawy stanowiły piękne lampiony przygotowane przez uczniów w ramach szkolnego konkursu „Najpiękniejszy andrzejkowy lampion”.

.

Czytaj więcej...

Konkurs „Najładniejszy andrzejkowy lampion” rozstrzygnięty

mini lampion andW listopadzie SU zorganizował konkurs na „Najładniejszy andrzejkowy lampion”. Jak zwykle naszym uczniom nie zabrakło pomysłowości. Prace, które zostały przekazane opiekunkom SU wykonane były z różnorodnych materiałów: szklanych słoików, papieru, włóczki, bibuły, bandaży, drewnianych patyczków, itp. Lampiony stanowiły doskonałą dekorację holu, na którym odbyła się tegoroczna dyskoteka andrzejkowa.

Czytaj więcej...

DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI I POZDROWIEŃ

mini dzien zyczliwosciW dniu 21 listopada w ponad 180 krajach na całym świecie obchodzony jest Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień (World Hello Day) . Święto wywodzi się ze Stanów Zjednoczonych, kiedy to w 1973 r. dwaj bracia Brian i MichaelMcCormack zaprotestowali przeciwko konfliktowi zbrojnemu pomiędzy Egiptem a Izraelem. Idea święta do dziś jest niezmienna – bądźmy dla siebie życzliwi, rozwiązujmy problemy w sposób pokojowy, a nie siłowy.

 

Czytaj więcej...