#Bądź Życzliwy!

zyczliwosc m21 listopada przypada Międzynarodowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień – niezwykle wartościowe i piękne święto. Z tej właśnie okazji Samorząd Uczniowski przygotował „Skrzynkę Życzliwości i Pozdrowień”, do której każdy chętny mógł wrzucić laurkę, karteczkę z miłymi słowami lub pozdrowieniami dla wybranej przez siebie osoby.

Czytaj więcej...

Konkurs „Najbardziej uśmiechnięta dynia”

dynia mOgłoszony przez Samorząd Uczniowski konkurs „Najbardziej uśmiechnięta dynia” cieszył się ogromnym zainteresowaniem ze strony uczniów. Wybór najlepszych prac nie był łatwy, ponieważ wszystkie dynie pięknie się uśmiechały. Po burzliwych naradach udało się wyłonić laureatów.
W kategorii kl. I-III nagrodzeni zostali:

Czytaj więcej...

Najsympatyczniejsi Chłopcy 2020/2021

Paweł mZ okazji Dnia Chłopaka Samorząd Uczniowski ogłosił wybory „Najsympatyczniejszego chłopaka”.
Wyboru dokonały uczennice z poszczególnych klas, które swoimi głosami zakwalifikowały do grona „najsympatyczniejszych” następujących kolegów:

Czytaj więcej...

29 FINAŁ WOŚP W NASZEJ SZKOLE

WOSP mCelem 29 Finału WOŚP jest zakup sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Miło jest nam poinformować, że w tym roku nasza szkoła przekazała na WOŚP kwotę 534, 99zł. Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom, którzy wrzucili pieniądze do szkolnej puszki i zapraszamy do udziału w zbiórce w przyszłym roku !!!

Czytaj więcej...

SŁODKIE WALENTYNKI DLA NASZEJ NADINKI

mini walentynkiZ okazji walentynek w PSP 10 Samorząd Uczniowski pod opieką swoich opiekunek Krystyny Kornet-Pobratyn i Małgorzaty Gros-Ziarko, Szkolnego Koła Wolontariatu oraz pedagog Mirosławy Kaczmarczyk przygotował mnóstwo atrakcji i niespodzianek. Już od samego rana "PocztaWalentynkowa" wyruszyła z rozdawaniem walentynkowych listów, na które uczniowie wszystkich klas czekali z ogromną niecierpliwością.

Czytaj więcej...