29 FINAŁ WOŚP W NASZEJ SZKOLE

WOSP mCelem 29 Finału WOŚP jest zakup sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Miło jest nam poinformować, że w tym roku nasza szkoła przekazała na WOŚP kwotę 534, 99zł. Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom, którzy wrzucili pieniądze do szkolnej puszki i zapraszamy do udziału w zbiórce w przyszłym roku !!!

Czytaj więcej...

Najsympatyczniejsi Chłopcy 2020/2021

Paweł mZ okazji Dnia Chłopaka Samorząd Uczniowski ogłosił wybory „Najsympatyczniejszego chłopaka”.
Wyboru dokonały uczennice z poszczególnych klas, które swoimi głosami zakwalifikowały do grona „najsympatyczniejszych” następujących kolegów:

Czytaj więcej...

28 FINAŁ WOŚP W NASZEJ SZKOLE

mini WOSPMiło jest nam poinformować, że z roku na rok dzięki ofiarności społeczności szkolnej przekazujemy coraz większe kwoty pieniędzy na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Podczas tegorocznego 28 finału WOŚP przedstawicielom samorządu uczniowskiego udało się zebrać kwotę 323, 72 zł. Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom, którzy wrzucili pieniądze do naszej szkolnej puszki i przyczynili się tym samym do zrealizowania tegorocznego celu - zapewnienie najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej. Dziękujemy!!!

Czytaj więcej...

SŁODKIE WALENTYNKI DLA NASZEJ NADINKI

mini walentynkiZ okazji walentynek w PSP 10 Samorząd Uczniowski pod opieką swoich opiekunek Krystyny Kornet-Pobratyn i Małgorzaty Gros-Ziarko, Szkolnego Koła Wolontariatu oraz pedagog Mirosławy Kaczmarczyk przygotował mnóstwo atrakcji i niespodzianek. Już od samego rana "PocztaWalentynkowa" wyruszyła z rozdawaniem walentynkowych listów, na które uczniowie wszystkich klas czekali z ogromną niecierpliwością.

Czytaj więcej...

Konkurs „Najładniejszy andrzejkowy lampion” rozstrzygnięty

mini lampion andW listopadzie SU zorganizował konkurs na „Najładniejszy andrzejkowy lampion”. Jak zwykle naszym uczniom nie zabrakło pomysłowości. Prace, które zostały przekazane opiekunkom SU wykonane były z różnorodnych materiałów: szklanych słoików, papieru, włóczki, bibuły, bandaży, drewnianych patyczków, itp. Lampiony stanowiły doskonałą dekorację holu, na którym odbyła się tegoroczna dyskoteka andrzejkowa.

Czytaj więcej...