"Dziś cień wosku ci ukaże, co ci życie niesie w darze..."

dyskoteka mW dniu 30 listopada uczniowie kl. IV-VII bawili się na dyskotece andrzejkowej, której organizatorem był Samorząd Uczniowski. Hity - te najnowsze jak i sprzed kilku lat - serwowane przez DJ'a sprawiły, że wszyscy świetnie się bawili. Tego wieczoru nie mogło zabraknąć andrzejkowych wróżb.

Każdy, kto tylko miał ochotę, mógł, w specjalnie przygotowanym kąciku wróżb, odkryć swoją przyszłość. Nasze urocze wróżki przepowiadały ją przy użyciu magicznej butelki. Natomiast o spełnieniu marzeń decydował układ kart. Uczniowie klas IV A i IV B również w swoich salach kontynuowali andrzejkowe zabawy, t.j.: wróżba z butami, wyławianie jabłek z miski wypełnionej wodą bez użycia rąk, czy rzut monetą do miski z wodą. Wszystkim humory dopisywały, co doskonale oddają zdjęcia z dyskoteki.

• andrzejki (1)
  • andrzejki (10)