"O zasadach bezpiecznego zachowania"

policja m11 marca uczniowie klasy Ib, w ramach realizowanych zajęć dodatkowych, spotkali się z funkcjonariuszami Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Św. mł.asp. Mają Słowik i podkom. Robertem Dobrowolskim. Zajęcia odbyły się pod hasłem "Bezpiecznie do szkoły/ domu".

Dzieci obejrzały prezentację multimedialną oraz zapoznały się z zasadami dotyczącymi bezpiecznych zachowań w ruchu drogowym, w kontaktach z osobami nieznajomymi, przypomniały sobie, jak zachować się w kontakcie z psami. Mł. asp. Maja Słowik omawiała z dziećmi różne zdarzenia, które mogą mieć miejsce w codziennym życiu, a zadaniem uczniów było znalezienie właściwego rozwiązania. Wszyscy chętnie i aktywnie brali udział w zajęciach. Na zakończenie spotkania dzieci otrzymały karty pracy zawierające kolorowanki, łamigłówki oraz zadania do wykonania, które stanowiły podsumowanie zajęć.Uczniowie otrzymali również odblaskowe naklejki, żeby bezpiecznie poruszać się po drodze o zmierzchu.

• policja (1)
  • policja (10)