Fantasmagorie matematyczne 2017/2018

fantasmagorie mW I semestrze 2017/18 odbyło się 20 godzin spotkań. Zajęcia odbywały się dwa razy w miesiącu, według harmonogramu umieszczonego w dzienniku zajęć.W zajęciach brało udział 8 uczniów z klasy IIIa.

Zajęcia były przeznaczone dla uczniów ,którzy są zainteresowani przedmiotem i chcą poszerzyć swoją wiedzę poza obowiązującym programem nauczania.

Podczas zajęć uczniowie:
rozwiązywali zagadki matematyczne, logiczne i rysunkowe, krzyżówki, łamigłówki liczbowe szyfry, rebusy, robili pomiary za pomocą pomocy dydaktycznych, tworzyli własne gry matematyczne, prowadzili obserwacje przyrodnicze, tworzyli kalendarze, mierzyli, ważyli, tworzyli wg. przepisów, organizowali i planowali przyjęcie urodzinowe, indywidualnie i zespołowo rozwiązywali zadania z wykorzystaniem pomocy dydaktycznych i ćwiczeń opracowanych przez nauczyciela prowadzącego.

• fantasmagorie (1)
  • fantasmagorie (10)