W chacie Świętego Mikołaja

mini Kraina Mikołaja11 grudnia 2017 roku "Krasnoludki" z oddziału "0" odbyły wycieczkę do Bałtowa na spotkanie z Mikołjem.

Czytaj więcej...

Spotkanie z żołnierzami

mini zolnierze 0   29 listopada 2017r. dzieci z grupy przedszkolnej 5-6 latków uczestniczyły w spotkaniu z byłymi żołnierzami rezerwy, podczas którego oglądały tresurę psów szkolonych na potrzeby wojska oraz broń i umundurowanie.

Czytaj więcej...

Dzieci z grupy zerowej w mleczarni.

mini mleczarnia  "Krasnoludki " z oddziału zerowego odbyły wycieczkę do Ostrowieckiej Spółdzielni Mleczarskiej przy ulicy Zagłoby.

Czytaj więcej...

Andrzejki w przedszkolu 5-6 latków.

mini andrzejki 0 W andrzejkowej atmosferze upłynął dzień 30 listopada w oddziale przedszkolnym 5-6 latków. Były wróżby i wspaniała zabawa.

Czytaj więcej...

Międzyszkolny Konkurs Piosenek i Pieśni Patriotycznych

mini przedszkole konkurs 9 listopada 2017 r. w Katolickim Zespole Edukacyjnym odbył się po raz piąty Międzyszkolny Konkurs Piosenek i Pieśni Patriotycznych " Polska żyje w nas". W konkursie wzięło udział 31 wykonawców z 19 placówek. Występy młodych wykonawców oceniało jury w składzie: pani Ewa Jurkowska- Siwiec - dyrektor Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Ostrowcu Św., pan Marek Cichosz - wicedyrektor Miejsckiego Centrum Kultury w Ostrowcu św., pan Andrzej Budziński - nauczyciel muzyki i dyrygent chóru "Cantate Domino".

Czytaj więcej...