"Pożegnanie przedszkolaków"


mini Jola koniec   Pobyt przedszkolaków w oddziale "zerowym" został uwieńczony uroczystym spotkaniem , podczas którego dzieci otrzymały dyplomy i prezenty, a rodzice podziękowania, za pracę na rzecz szkoły.

Czytaj więcej...

"Śniadanie na trawie" u Krasnoludków

mini jola sniadanie  W ramach realizacji szkolnego projektu "Krasnoludki" wzięły udział w "Śniadaniu na trawie", gdzie spożywały kanapeczki oraz twarożek przygotowane w sali. Najbardziej jednak smakowały dzieciom owoce.

Czytaj więcej...

Wycieczka do Bałtowa.

mini Baltow   Dnia 4 czerwca 2018 r. grupa 3,4 latków ,, Motylki ‘’ wraz z wychowawczynią panią Małgorzatą Jeruzal, panią Julitą Frankiewicz i ze swoimi rodzicami wybrały się na wycieczkę autokarową do Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego. Celem wycieczki było poznanie prehistorycznych zwierząt oraz integracja środowiska rodzinnego i przedszkolnego. Podczas wycieczki dzieci zwiedziły Jura Park, Prehistoryczne Oceanarium. Miały okazję obcować z naturą w ,, Zwierzyńcu dolnym ‘’, karmiąc zwierzęta co było dla nich ogromną przyjemnością. Do dyspozycji dzieci był również Park Rozrywki.

Czytaj więcej...

Zdrowe śniadanie na trawie przedszkolaków.

mini sniadanie przed15 czerwca 2018 r. dzieci z oddziału przedszkolnego wzięły czynny udział w ,, Zdrowym śniadaniu na trawie ‘’, zdobywając pierwsze doświadczenia kulinarne. Efekty swojej pracy zaprezentowały w czasie wspólnego dla całej szkoły śniadania na trawie. Przedszkolaki miały możliwość zasmakowania zdrowych potraw przygotowanych przez uczniów naszej szkoły, a nawet nauki dojenia krowy. 

Czytaj więcej...

"Krzemionki"

mini krzemionki  Dzieci z oddziału "Krasnoludki" wraz z mamami 25 maja 2018r. - odbyły wycieczkę turystyczno - krajoznawczą do Rezerwatu Archeologicznego w Krzemionkach.
Wyjazd zorganizowany był z okazji Dnia Matki, który obchodzony był przy ognisku, a przedszkolaki pięknie zaprezentowały się w krótkim programie artystycznym i wręczyły najdroższym mamusiom własnoręcznie wykonane upominki.

Czytaj więcej...