"Uroczyste pasowanie na przedszkolaka"

mini pasowanie na przed Dzień 20 września pozostanie na długo w pamięci dzieciaków z oddziałów przedszkolnych. Tego właśnie dnia odbyła się pierwsza ważna przedszkolna uroczystość-pasowanie na przedszkolaka. Uroczystość rozpoczela Pani Dyrektor witajac naszych milusińskich oraz życząc wszystkim dobrej zabawy. Mali artyści z grupy Motylkow a następnie z grupy Krasnoludków zaprezentowali przygotowane piosenki, tańce oraz wierszyki.

Zanim przedszkolaki złożyly uroczysta przysięgę wykonały kilka zadań-staly na jednej nodze, podskakiwaly, biegły przez tor z przeszkodami itp. Po części sportowej nastąpił akt pasowanie czyli dotknięcia ramienia każdego przedszkolaka "czarodziejskim lizakiem" przez swoje panie wychowawczynie. Dla wielu przedszkolaków było to wielkie przeżycie! Nie zabrakło życzeń i słodkich upominków oraz dyplomów dla każdego przedszkolaka. Na pewno był to niezapomniany dzień, pełen emocji i miłych wrażeń.

• IMAG1317
  • IMAG1321