„Kundel bury, kundel bury fajny pies…”

kundelek m25 października Motylki obchodziły Dzień Kundelka. Z tej okazji dzieci podczas zajęć miały okazję porozmawiać o miłości do zwierząt, szacunku i okazywaniu pomocy. Dzięki spotkaniu z weterynarzem Motylki zgłębiły wiadomości na temat wyglądu psa, jego pielęgnacji oraz żywienia.

Dowiedziały się, czym różnią się psy rasowe od kundelków, jak się bawić z pieskiem. Dzieci chętnie uczestniczyły w zabawach dydaktycznych, wesoło bawiły się przy piosenkach o pieskach, uczestniczyły w zabawach muzyczno-ruchowych. Wysłuchały bajek, wierszy, których bohaterem były pieski, wykonywały różne prace plastyczne, maski piesków, a także opaski. Nasze przedszkolaki już wiedzą, że każdy pies - kundelek czy rasowiec - zasługuje na uwagę i miłość.

• kundelek (1)
  • kundelek (10)