Wycieczka do leśniczówki.

lesniczowka m3 czerwca 2015 roku dzieci z oddziału przedszkolnego 3- 4 latków wybrały się na wycieczkę do leśniczówki „Zwierzyniec”.

Przedszkolaków przywitał pan leśniczy Marek Szyszko, który opowiedział dzieciom o przygotowaniach zwierząt do zimy, zachowaniu ostrożności podczas spacerów po lesie i o tym, że las jest szczególnym miejscem – domem zwierząt, o który należy dbać. Nie wolno śmiecić, krzyczeć ani rozpalać ogniska bez dorosłych i w miejscach tylko specjalnie do tego wyznaczonych.Kolejnym punktem wycieczki było wspólne ognisko i pieczenie kiełbasek oraz wysłuchanie opowieści pana leśniczego o jego pracy w lesie. O kiełbaski na ognisko zadbała p. Małgorzata Brociek. Pogoda tego dnia dopisała było bardzo gorąco. Dzieci wróciły zmęczone ale bardzo zadowolone.

• lesniczowka (1)
  • lesniczowka (10)