„Boże Narodzenie jest zawsze wtedy..."

wigilia2 m„Boże Narodzenie jest zawsze wtedy , gdy w sercu człowieka rodzi się miłość.”
Czas Bożego Narodzenia sprzyja zatrzymaniu się w biegu codziennych zajęć i pielęgnowaniu naszej, polskiej tradycji wynikającej z pamiątki Narodzenia Pańskiego.

Czynimy to poprzez dzielenie się opłatkiem, spotykanie się na wspólnym śpiewaniu kolęd, a także oglądaniu jasełek i przedstawień świątecznych.
16 grudnia 2014 roku świąteczny nastrój zagościł w świetlicy szkolnej. Stajenka z Józefem, Maryją i Dzieciątkiem, pięknie ubrane dzieci, brzmiące w tle kolędy i pastorałki tak rozpoczęło się wigilijne spotkanie Świetlików.Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem wiernie odtwarzali swoje role, prezentowali umiejętności recytatorskie i wokalne w przedstawieniu jasełkowym pt." Świetliki witaja Małego Jezusa". Wyjątkowe przedstawienie obejrzeli rodzice, dziadkowie oraz zaproszeni goście. Po występie wszyscy zgromadzeni dzielili się opłatkiem i składali sobie świąteczne życzenia. Cała uroczystość zakończyła się wspólnym poczęstunkiem, który umilał śpiew kolęd.

• wigilia (1)
  • wigilia (10)