Wspomnienia 4b

4b mFerie zimowe zaczęły się, to dobry czas na podsumowania. I półrocze za nami. Braliśmy udział w uroczystościach, konkursach i zawodach. Mnóstwo wrażeń za nami. Wiele wspomnień i wspólnie spędzonych chwil. Czekamy co przyniesie II półrocze 2018 roku.

galeria zdjęć

Opracowała: M. Gros-Ziarko

,, Bądź Bezpieczny"

zd mW ramach programu ,, Bądź Bezpieczny" w PSP nr 10 odbyło się spotkanie edukacyjne na temat cyberprzemocy dla klas IV-VII. Uczniowie dowiedzieli się, że agresja elektroniczna to stosowanie przemocy poprzez: prześladowanie, zastraszanie, nękanie, wyśmiewanie innych osób z wykorzystaniem Internetu i narzędzi typu elektronicznego takich jak: SMS, e-mail, witryny internetowe, fora dyskusyjne w internecie, portale społecznościowe, a także jak nie zostać ofiarą agresji.

Czytaj więcej...

Zmiana tygodniowego planu zajęć

Informujemy rodziców i uczniów, że z dniem 5 lutego 2018 następuje zmiana planu zajęć. Szczegóły w zakładce Plan lekcji.

Bezpieczne ferie 2018

mini ferie 2018Ku radości wszystkich uczniów milowymi krokami zbliżają się ferie zimowe.  By  minęły nam bezpiecznie kilku cennych rad udzielił nam Pan Ireneusz Oszczypała - funkcjonariuszem  Straży Miejskiej.  Najważniejszą częścią spotkania był pokaz slajdów prezentujących bezpieczne i prawidłowe sposoby spędzania czasu zimą na świeżym powietrzu. Na koniec odbyła się prelekcja na temat segregowania odpadów i pozbywamy się odpadów komunalnych zgodnie z przepisami.

Czytaj więcej...

Święto Babci i Dziadka w klasie I

mini babcia 1  23 stycznia 2018r. uczniowie klasy I gościli swoich najukochańszych Babcie i Dziadków. Z okazji ich święta przygotowali program artystyczny, były życzenia, prezenty i zabawy.

Czytaj więcej...

Święto Babci i Dziadka w klasie II

mini babcia 2W Szkole Podstawowej Nr 10 zapraszanie babć i dziadków na uroczystość z okazji ich święta jest tradycją na stałe wpisaną w repertuar imprez szkolnych. Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. To dzień pełen wzruszeń. Dnia 24 stycznia w klasie II odbyła się ta wspaniała uroczystość. Babcie i dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy w różnych formach artystycznych.

Czytaj więcej...

Czy Babcie i Dziadkowie są czarodziejami?

dbabci mOdpowiedzi na to pytanie szukali uczniowie klasy III a. We wtorek, 23 stycznia 2018 r. otrzymali ją. Okazało się, że Babcie i Dziadkowie są czarodziejami! Ich czarodziejska moc pochodzi z miłości do wnuków i wnuczek.

Czytaj więcej...