Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019.

mini koniec roku 19 czerwca 2019r. o godz. 9.00 w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019. Na początku pani dyrektor Anna Stojek wręczyła dyplomy Wzorowego Ucznia uczniom z klas I-III, którzy wyróżniają się na tle klasy pod względem wyników w nauce i zachowaniu. Następnie uczniowie klasy III zaprezentowali krótki występ - był taniec i śpiew.

Czytaj więcej...

„Po raz ostatni zadźwięczał dzwonek, szybko minęło te parę lat...”

pozegnanie mDnia 18 czerwca 2019r. uczniowie klasy VIII opuścili mury naszej szkoły żegnani przez koleżanki i kolegów z klas V-VII. Uroczystości przewodniczyła pani dyrektor Anna Stojek, która skierowała wiele ciepłych słów do absolwentów, a także wyraziła  wdzięczność rodzicom za ich pracę na rzecz klasy i szkoły.

Czytaj więcej...

„Razem z mamą i tatą”

 mini piknik rodzinny    To my uczniowie klasy I zaprosiliśmy naszych rodziców na spotkanie pod chmurką z okazji ostatnio odbytych i nadchodzących świąt – Dnia Mamy, Dnia Dziecka oraz Dnia Ojca. Ale tym razem nie było oficjalnych występów , obowiązywał strój sportowy i dobry humor do zabawy.

Czytaj więcej...

NA WAKACJACH BEZPIECZEŃSTWO PRZEDE WSZYSTKIM

mini wakacje 4bUczniowie klasy 4b na ostatniej w tym roku lekcji wychowawczej przygotowali grę terenową popularne podchody. Sprawdzili się z umiejętności współpracy w grupie, ze znajomości zasad bezpiecznego wypoczynku oraz sposobów udzielania pierwszej pomocy. Powtórka jak troszczyć się o nasze zdrowie i bezpieczeństwo zaliczona.

Czytaj więcej...

Informacja dotycząca lekcji w kolejnym tygodniu

W poniedziałek odbywają się 4 godziny według planu, we wtorek są 3 godziny z wychowawcą. Lekcje są skrócone, podobnie jak w poprzednim tygodniu.

Uczniowie klasy VIII zapraszają uczniów klas V-VII na uroczyste zakończenie roku w dniu 18.06.2019r. o godzinie 16.00 na sali gimnastycznej. Po części oficjalnej odbędzie się dyskoteka dla klas V-VIII.

„Sztuka dyplomacji, czyli z wizytą w Japonii”

mini Japonia 12 czerwca 2019r. uczniowie klasy drugiej przenieśli się na chwilę do dalekiej Japonii. Musieli najpierw odszukać jej na globusie, a później przenieśli się do kraju „kwitnącej wiśni”, łącząc wiele aktywności. Zobaczyli niezwykłe rekwizyty i zdjęcia, które umożliwiły poznanie tej wielowiekowej kultury łączącej odległe tradycje z nowoczesnością.

Czytaj więcej...

SMAKOWITE PIZZE ŚWIATA

mini pizza  W środowe południe, 12 czerwca 2019 r. uczniowie klasy IV a wybrali się do Pizzerii „Pizze Świata”. Była to nagroda za świetne wyniki w nauce, zachowaniu i działalności społecznej czwartoklasistów w br. szkolnym.

Czytaj więcej...

„Głową, a nie siłą”

mini pielegniarka E

11 czerwca 2019r. uczniowie klasy 2a wzięli udział w spotkaniu edukacyjnym z pielęgniarką szkolną, które miało na celu przypomnienie zasad właściwego zachowania podczas wyjazdów, wyjść, zabaw. Dzieci przypomniały sobie, jak bezpiecznie korzystać z kąpieli słonecznych i wodnych, jak zachować się w górach, w lesie, na łące.

Czytaj więcej...