Głosujemy na " Pierwszaki"

         Prosimy o wysyłanie smsów o treści: rzs.16 pod numer 72355 w ramach akcji

" Pierwszaki2017/2018". Głosować można do 29 grudnia 2017r. do godz.21.00

 

                                                  Liczymy na Wasze głosy.

                                                      

Mikołajkowe Konfrontacje Sportowe

mini konfrontacje sportowe   Uczniowie  i  rodzice klas I-III  naszej szkoły  w sobotnie popołudnie uczestniczyli w grac i zabawach  sprawnościowych  oraz  meczu z udziałem piłkarzy KSZO. Tak wyglądały  Mikołajkowe Konfrontacje Sportowe, które odbyły się 9 grudnia pod patronatem Prezydenta Ostrowca Świętokrzyskiego Jarosława Górczyńskiego w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i RekreacjiByło dużo zabawy i śmiechu, z trybun dochodziły gromkie okrzyki dopingujące. Na zakończenie odbyło się spotkanie z Mikołajem.

                                            

Czytaj więcej...

Mikołajki w klasie IV b

mini mikolajki 4 b  Mikołaj w tym roku nie zapomniał o klasie IV b – przybył punktualnie na godzinę wychowawczą i zostawił prezenty. Niestety, nie mógł zostać dłużej, ponieważ czekała go pracowita noc ….  

  Atmosfera tego dnia sprawiła, że wspólnej radości nie było końca. Zresztą wystarczy spojrzeć na zdjęcia, na których widać roześmiane, szczęśliwe twarze.  Szkoda, że mikołajki są tylko raz w roku….

Czytaj więcej...

" Gdzie jesteś Mikołaju?"

mini Mikołaj    Jak co roku w dniu 6.12.2017 r. w naszej szkole odbyło się przedstawienie  pt. „Gdzie jesteś  Mikołaju ? ”, podczas którego krasnale, wróżka i motylek szukali  zimy, bałwanków i Mikołaja. Po długich poszukiwaniach odnaleźli oczekiwanych gości. Najbardziej wszystkich  ucieszyła  wizyta  Świętego Mikołaja, który odwiedzał klasy i wręczał prezenty.

Czytaj więcej...

Dzień wróżb i zabawy

czary mW czwartek 30 listopada 2017 r. uczniowie klasy III a, podobnie jak ich rówieśnicy, oddali się zabawom, tańcom, wróżbom i… łakomstwu. Powodem były oczywiście Andrzejki.

Czytaj więcej...

Andrzejki w klasie II

 

mini adrzejki JAndrzejki są wspaniałą okazją do dobrej zabawy, a jednocześnie źródłem szacunku dla tradycji i obrzędów ludowych. Wróżby pobudzają wyobraźnię, uczą kreatywności, pozwalają oderwać się od rzeczywistości i przenieść w świat marzeń i fantazji. I tak właśnie było  w klasie II. 30 listopada uczniowie klasy II przeżyli wspaniały dzień, pełen magii, konkursów i tańca przy dźwiękach znanych przebojów. Wszyscy bawili się doskonale.

Czytaj więcej...

Dzień Pluszowego Misia

                                                                                                                    „  Czy to wczoraj, czy to dzisiaj,

                                                                                                                                                                                                       dobrze mieć przy sobie misia!’’

mini mis     Jak co roku, tradycyjnie, świętowaliśmy Urodziny Pluszowego Misia. 28. XI. 2017r.naszą szkołę opanowały misie małe, średnie  i te bardzo duże . „ Przyszły’’ ze swoimi właścicielami aby uczcić ten wyjątkowy dzień. Niektóre z nich były tak duże, że musieli pomóc je przynieść najmłodszym uczestnikom zabawy rodzice.

Czytaj więcej...

Andrzejkowo w klasie III b

mini andrzejkowo  Jest taki dzień w roku, kiedy świat realny łączy się ze światem magii, czarów i wróżb. Od wieków w noc św. Andrzeja młode panny zbierały się, aby dowiedzieć się, jaka będzie ich przyszłość. Panowie, ciekawi co ich spotkazbierali się parę dni wcześniej - w wigiliję św. Katarzyny.  W dzień świętego Andrzeja uczniowie klasy III b uczestniczyli we wróżbach - było tradycyjne lanie wosku, numerologia , mowa kwiatów itp.

Czytaj więcej...