„Po raz ostatni zadźwięczał dzwonek, szybko minęło te parę lat...”

pozegnanie mDnia 18 czerwca 2019r. uczniowie klasy VIII opuścili mury naszej szkoły żegnani przez koleżanki i kolegów z klas V-VII. Uroczystości przewodniczyła pani dyrektor Anna Stojek, która skierowała wiele ciepłych słów do absolwentów, a także wyraziła  wdzięczność rodzicom za ich pracę na rzecz klasy i szkoły.

Konferansjerki Nina Jeżewska i Nikola Józefiak podziękowały pani dyrektor, wychowawczyni, nauczycielom, pracownikom szkoły i rodzicom za ich wkład w nauczanie i wychowanie. Uroczystość uświetnił występ Nikoli Lao i Amelii Stępień, które podczas koncertu życzeń dedykowały swoje utwory wszystkim obecnym. Wielkie wzruszenie ogarnęło uczniów i rodziców klasy VIII podczas prezentacji przygotowanej przez panią Małgorzatę Michalską, ich wychowawczynię w klasach I-III oraz klasę VII. Mogliśmy zobaczyć jak wyglądali nasi ósmoklasiści gdy chodzili do zerówki i młodszych klas.
Słowa pożegnania do absolwentów skierowały uczennice klasy VII: Ola Turczyńska, Kinga Karasińska, Weronika Karkowska i Roksana Płatek.
Po uroczystości na holu szkolnym odbyła się dyskoteka pożegnalna, w której uczestniczyli uczniowie klas V-VIII.

• pozegnanie (1)
  • pozegnanie (10)
  • pozegnanie (11)
  • pozegnanie (12)
  • pozegnanie (13)
  • pozegnanie (14)
  • pozegnanie (15)
  • pozegnanie (16)
  • pozegnanie (17)
  • pozegnanie (18)
  • pozegnanie (19)
  • pozegnanie (3)
  • pozegnanie (4)
  • pozegnanie (5)
  • pozegnanie (6)
  • pozegnanie (7)
  • pozegnanie (8)
  • pozegnanie (9)

Życzymy naszym absolwentom wielu sukcesów, życzliwości ze strony nowo poznanych osób i aby pamiętali słowa Winstona Churchilla „To nie jest koniec, to nawet nie jest początek końca, to dopiero koniec początku!”

zobacz więcej zdjęć

Opracowała: Anna Stojek