Hania Maj przedstawia życie mieszkańców zimnych klimatów w miniaturze

mini Hania Hania Maj jest uczennicą klasy 5b . Na lekcjach geografii poznała krajobrazy świata online, zarówno krajobrazy klimatów gorących jak i zimnych. Zafascynowana krajobrazami świata i życiem ludzi wpadła na bardzo oryginalny pomysł. Hania przedstawiła nam życie ludności w 3D w miniaturze. Wykonała trzy makiety. przedstawiające życie ludzi w zimnych klimatach czyli w tajdze, tundrze i w wysokich górach - Himalajach.Wykorzystała bliskie otoczenie, klocki i różne materiały , które mamy w domu a opisy wykonała w postaci karteczek na komputerze. GRATULUJEMY CI HANIU !!!

• Zdjecie1
  • Zdjecie10