IGA ZAKOWANA – UCZEŃ ROKU 2019/2020 !!!

mini uczen rokuIga Zakowana została Uczniem Roku 2019/2020 . Otrzymała też nagrodę specjalną Prezydenta Miasta Jarosława Górczyńskiego. Laureatka Ogólnopolskiego Konkursu „ Orzeł Informatyczny „ online. GRATULUJEMY!!!!

Igajestuczennicaklasy7a. W roku szkolnym 2019/2020 osiągnęła bardzo dobre wyniki w nauce ze średnią5,36,wzorowezachowanieorazbardzowysokąfrekwencje 98%.To uczennicawyróżniającąsię na tleuczniównaszejszkołyz nienagannąkulturąosobistą.Jestbardzoambitna, pilna,pracowita i zawsze wzorowo przygotowana do lekcji. Z powodzeniem rozwija swoje talenty i zainteresowania. Aktywnie uczestniczy w zajęciach koła polonistycznego i koła krajoznawczo – turystycznego SKKT PSP 10. Pokonała ponad 200 km pieszo poznając swój region. Zdobyła odznaki turystyki pieszej. Od września 2019 r. zamieszcza w szkolnej gazetce "Ploteczki z Dziesiąteczki" własne artykuły, które są chętnie czytane przez uczniowską społeczność.Bierzeaktywnyudział w uroczystościach, akademiachszkolnych, debatach, zawodachi imprezachsportowych. Uczesniczyła w Grze Miejskiej pod patronatem Prezydenta Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego oraz Starosty Ostrowieckiego,  która miała na celu rozpowszechnianie wiedzy na temat historii powstania i działalności PCK na przestrzeni 100 lat. Od czwartejklasyjestczłonkiemsamorzadu klasowego, a w tym roku szkolnym pełni funkcję przewodniczącej.Reprezentuje szkołę w różnych konkursach m. in w XIV edycji Międzynarodowego Konkursu Informatycznego "BÓBR"  w kategorii Junior,Ogólnopolskim Konkursie Informatycznym "Orzeł Informatyczny" Online. W bieżącym roku szkolnym zakwalifikowała się do II powiatowego etapu Konkursu Ortograficznego "Oko w oko z ortografią" i do II etapu Miejskiego Konkursu Języka Angielskiego dla Szkół Podstawowych "Yes I Can".Zawszebierzeudział w zbiórkach na rzeczpotrzebującychorganizowanych na terenieszkoły. Jest członkiem Szkolnego Koła Wolontariatu i uczesniczyła w akcjach charytatywnych:  Kiermasz Bożonarodzeniowy, sprzedaż słodkości w Tłusty Czwartek i ciast zorganizowany w Walentynki, by pomóc naszej uczennicy z klasy6b NadiiMachale.Brałaudział w WOŚP,w zbiórceżywności, pluszakóworaz karmy dla zwierząt ze schroniska .Na dniuotwartymszkoły promowała szkołę - zajęcia  informatyczne - kodowanie i robotyka dla dzieci i młodzieży. Swąpostawąmoralną i kulturąosobistądajewzór do naśladowania i przynosizaszczytszkole. Swymzaangażowaniemspołecznymdajeświadectwowrażliwości na potrzebyśrodowiskaszkolnego i drugiegoczłowiekaJej osiągnięcia oraz zaangażowanie w życie klasy i szkoły sprawiają, że jest wzorem do naśladowania dlakoleżanek i kolegów.

• Zdjecie1
  • Zdjecie10