Wyniki konkursów organizowanych przez bibliotekę w ramach Miesiąca Bibliotek Szkolnych

W konkursie literackim dla kl.IV-V - „ Rymować każdy może...Mój wiersz/rymowanka o bibliotece'' szczególne wyróżnienia otrzymali: Wiktor Jurkowski z klasy V( wiersz) i Wiktoria Sztuka z klasy IV( wiersz).

Wyróżnienie otrzymał Daniel Krzemiński z klasy V za rymowankę „ Biblioteka, biblioteka''.

W konkursie plastycznym dla klasy II „ Ubierz książkę w okładkę'' wyróżniona została praca Oli Sawickiej.

Przyznano również wyróżnienia wszystkim uczniom z klasy III, którzy wykonali zakładki do książek. Kolorowe zakładki, wykonane z wykorzystaniem różnorodnych materiałów, będą wręczone uczniom klasy I podczas pasowania na czytelnika.

Wyróżnionym uczniom serdecznie gratuluję i dziękuję za udział w konkursach organizowanych przez bibliotekę szkolną. Nagrody dla laureatów przekazane zostaną wychowawcom klas.

Renata Warda