Sukcesy plastyczne pierwszaków

Uczniowie klas pierwszych naszej szkoły pomału zaczynają odkrywać swoje talenty. 12 listopada 2014 roku w Starachowicach, w Hali Lejniczej Muzeum Przyrody i Techniki im. Jana Pazdura odbyło się uroczyste podsumowanie i wręczenie nagród laureatom konkursu plastycznego pod hasłem „Bezpieczni na drogach”. Konkurs miał ogromną rangę.

Został przeprowadzony w ramach projektu profilaktycznego „Starachowice- Ostrowiec Św.- Skarżysko- Kam., czyli SOS dla ruchu drogowego”, który jest realizowany przez Powiat Starachowicki w partnerstwie ze Stowarzyszeniem Bezpieczny Powiat Starachowicki, HGR Starachowice oraz Komendami Powiatowymi Policji w Starachowicach, Ostrowcu Świętokrzyskim i Skarżysku Kamiennej. Na konkurs wpłynęły aż 293 prace! z 32 szkół podstawowych. Uczniowie naszej szkoły byli najliczniej nagrodzoną reprezentacją z jednej placówki. Wśród około 30 nagrodzonych i wyróżnionych osób 5 było z klas pierwszych naszej szkoły. Oto oni:
• I miejsce Mateusz Chojnacki z klasy I a
• II miejsce Aleksandra Wasek z I b
• wyróżnienie Alan Bogdański z I b
• wyróżnienie Alex Gajek z I a
• wyróżnienie Angelika Pietrzykowska z I b.
Wszyscy uczestnicy spotkania otrzymali elementy odblaskowe. Po zakończeniu uroczystości częstowali się smakołykami, a potem z przewodnikiem zwiedzali wystawy Muzeum Techniki.
Na zdjęciach szczęśliwe dzieciaki i opiekunowie.

Link do artykułu na stronie internetowej Komendy Policji w Starachowicach.
http://www.starachowice.swietokrzyska.policja.gov.pl/?dzial=1690&artykul=29377

Opracowały: Małgorzata Michalska i Edyta Obcowska