Kochanym Babciom i Dziadkom

mini kochanym babciomMimo, że styczeń jest zimowym miesiącem, pełnym chłodnych dni, są takie dwa dni, jedyne dwa dni w roku, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu, bo przecież jest to święto naszych kochanych babć i dziadków.Dzień Babci i Dziadka to najpiękniejsze dni w roku. W tych dniach babcie i dziadkowie obdarzani są szczególnymi dowodami miłości.

W dniu 21 stycznia 2015 r. w PSP NR 10, odbyło się uroczyste spotkanie z okazji Dnia Babci i Dziadka zorganizowane przez uczniów klasy II pod kierunkiem p. Jadwigi Chamery. Zapraszanie babć i dziadków na uroczystość z okazji ich święta jest tradycją na stałe wpisaną w repertuar imprez szkolnych. Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości. Na wstępie wychowawczyni p. Jadwiga Chamera przywitała wszystkich gości ciepłymi słowami,  Klasa wypełniona była po brzegi. Były  wzruszające wiersze i piosenki okolicznościowe, koncert życzeń i tradycyjne 100 lat. Cały program zachwycał wspaniałą grą dzieci.Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Goście gromkimi brawami nagradzali każdą piosenkę, wiersz i dialogi. Dzieci z całą pewnością sprawiły  Babciom i Dziadziom ogromnie miłą niespodziankę, a na zakończenie wręczyły wraz z życzeniami przygotowane upominki.  Atmosfera spotkania owiana była rodzinnym ciepłem, bo takie przecież zawsze wnosi obecność naszych Babć i Dziadków. Spotkanie zakończyło się słodkim poczęstunkiem, który przygotowali rodzice uczniów kl II. Kochanym Babciom i drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swych wnuków jak w tym dniu.

• P1050591
  • P1050593