Rok sukcesów szkolnej siatkówki

polfinal mW dniu 24.06.2016r odbył się V podsumowujący turniej Ostrowieckiej Volleymanii. Miło nam poinformować, że reprezentacja naszej szkoły w składzie: Nikola Lao, Nina Jeżewska, Amelia Stępień , Nikola Józefiak i Małgorzata Uba w podsumowaniu 5 turniejów klas VI dziewcząt zajęła II miejsce zdobywając wicemistrzostwo Ostrowca Św.

III Ostrowiecki Festiwal Piosenki „Dziecięce marzenia”

mini konkurs piosenki25 maja 2017 roku w kinie Etiuda odbył się III Ostrowiecki Festiwal Piosenki „Dziecięce marzenia”. Festiwal organizuje Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 pod patronatem Prezydenta Miasta Jarosława Górczyńskiego.

sukces mUczennice klasy III a reprezentowały naszą szkołę w XII Przeglądzie Pieśni Patriotycznych i Legionowych w Ostrowcu Św., który odbył się 7 listopada 2016 roku w sali kina Etiuda. „Koleżanki z 3A” piosenkami „Jedenasty listopada” i „Mała Ojczyzna” wyśpiewały dla nas I miejsce!

biegzwyciestwa mW niedzielę, 25 września uczniowie, nauczyciele i rodzice wzięli udział w zorganizowanym na terenie ośrodka rekreacyjnego "Gutwin" Biegu Zwycięstwa. Ma on w naszym mieście siedmioletnią tradycję. Impreza ta ma na celu upamiętnienie  wrześniowych  obchodów zakończenia II wojny światowej. Nasza szkoła zdobyła puchar za najliczniej reprezentowaną szkołę.

XIII Międzyszkoly Konkurs Poetycki „Matka, mama, mamusia…”

Natalia m26 maja 2016 r. w Publicznej Szkole Podstawowej nr 3 im. Bolesława Chrobrego odbyło się uroczyste podsumowanie XIII Międzyszkolnego Konkursu Poetyckiego „Matka, mama, mamusia…”. Młodzi adepci pióra stworzyli przepiękne wiersze, pełne miłości i szczerości.

sTARTOWE mW dniu 21.04.2016r W Hali Sportowo - Widowiskowej KSZO rozegrany został Turniej Gier i Zabaw. Organizatorem zawodów był Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy w Kielcach i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ostrowcu Św.