Bartosz Szumlak-Taekwondo

mini taekwondoNazywam się Bartosz Szumlak. Interesuje się muzyką, motoryzacją, pilką nożną, siatkówką oraz sportami walki. Od ubiegłego roku szkolnego uczęszczam na zajęcia ogólnorozwojowe w Taekwondo, które odbywają się w PSP nr 7 na Pułankach w poniedziałki i czwartki.

Od dawna interesowałem się sportami walki tj. karate , kung-fu, taekwondo. Mój kolega, który już chodził na treningi namówił mnie, abym któregoś dnia poszedł z nim.Powiedział ,że mogę się zapisć , gdy mi się spodoba. Gdy poszedłem pierwszy raz to już  zostałem bo „czułem ten klimat”. Chciałbym doskonalić swoją wiedzę i osiągać coraz lepsze wyniki. Moim pierwszym sukcesem było zdobycie 2 brązowych medali na IV Otwartych Mistrzostwach Gór Świętokrzyskich w Taekwondo Olimpijskim, które odbyły się 1 marca b.r.  w hali KSZO w Ostrowcu Św.

Sport ten wymaga od zawodnika dobrej kondycji, niespożytej energii, a zarazem opanowania i wytrwałości. Chociaż często jestem zmęczony po treningach to myślę, że zdobyte doświadczenie pozwoli mi osiągać kolejne medale w turniejach.

  • bart
  • bartek
  • takwondo
 

                                                                                                   Bartosz Szumlak