Konkurs Literacki

mini mistrzKolejny raz uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 10 wzięli udział
w VII edycji Międzyszkolnego Konkursu Literackiego „Mały Mistrz Pióra”,
organizowanego przez Niepubliczna Szkolę Podstawową im. Stanisława Konarskiego w Ostrowcu Św.

Konkurs miał na celu rozwijanie zainteresowań literackich wśród najmłodszych uczniów oraz propagowanie kultury języka polskiego, a także integrację środowiska szkolnego. Tematem tegorocznej edycji była praca pisemna (opis, opowiadanie, list, wiersz ) „Świat za sto lat – moja podróż w przyszłość”.
Konkurs był prowadzony w dwóch kategoriach wiekowych:
1.uczniowie klasy II
2.uczniowie klasy III.
Emilia Czyżweska uczennica klasy II- wych. Jadwiga Chamera otrzymała wyróżnienie.

Gratulujemy.

Po uroczystym wręczeniu nagród i dyplomów laureaci konkursu zostali oprowadzeni po szkole, a następnie zaproszeni na słodki poczęstunek.

• DSCF0027
  • DSCF0028