Rozstrzygnięcie konkursu "Szukaj zysku w odzysku"

mini zyskNasza szkoła zajęła III miejsce w rocznym konkursie „Program promocji i wdrażania selektywnej zbiórki odpadów w szkołach i przedszkolach na terenie Gminy Ostrowiec Świętokrzyski”- edycja XII. W nagrodę otrzymaliśmy profesjonalny sprzęt nagłaśniający firmy YAMAHA.

Udało nam się świetnie:

-zintegrować rodziców do wspólnych działań na rzecz szkoły i środowiska,
-zaangażować do udziału w zbiórce makulatury, plastikowych nakrętek, elekt rozłomu,
plastiku, telefonów komórkowych, baterii,
-włączyć do organizowanych na terenie szkoły konkursów „ Eko”, a szczególnie „ Sadzimy kwiaty w stare graty”,
-wdrożyć przedszkolaków do działań proekologicznych podejmowanych przez szkołę ( udział w Eko konkursach, wycieczkach do REMONDISU, Oczyszczalni ścieków, przedstawień,
-występów, prezentacji oraz zbiórki surowców wtórnych),
-również społeczność lokalna zaangażowała się w działania szkoły na rzecz ochrony środowiska.
Wszystkim serdecznie dziękujemy za zaangażowanie!

• DSCN0656
  • DSCN0657