Dziewczyna z charakterem

maja mMaja Wilk uczennica klasy II a ma wiele pasji i odnosi sukcesy w wielu dziedzinach. W Miejskim Konkursie plastyczno- ekologicznym „Drugie życie produktów” zdobyła wyróżnienie i została zaproszona na uroczyste wręczenie nagród do Galerii Fotografii.

W Konkursie plastycznym „Miejsca, gdzie można porozumieć się po angielsku” otrzymała III miejsce. 11 grudnia uczestniczyła w miejskich zawodach pływackich „Mamo! Tato! Zobacz jak pływam”. Wzięło w nich udział 165 uczniów klas II-III. Majka wywalczyła II miejsce i srebrny medal. 12 grudnia w Ogólnopolskich zawodach pływackich amatorów „Family Cup”  zdobyła puchar za trzecią lokatę. Prócz tego Maja trenuje w Klubie Black & White pod okiem instruktorów fittnes. Swoje umiejętności gimnastyczno- taneczne wykorzystuje m.in. w prezentacjach i pokazach dla społeczności lokalnej i szkolnej. Mam nadzieję, że jeszcze wiele razy dostarczy powodów do dumy rodzicom i naszej szkole.

Poniżej link do strony MOSiR Rawszczyzna i kilka zdjęć ilustrujących dorobek Majki.

• dyplom (7)
  • dyplom (8)