„Marszałek Józef Piłsudski widziany oczami dziecka”

pilsudski mW czwartek, 9 listopada 2017 roku w sali kina Etiuda rozstrzygnięty został Międzyszkolny Konkurs Plastyczny pod tytułem „Marszałek Józef Piłsudski widziany oczami dziecka”. Organizatorem Konkursu i Gospodarzem uroczystości była Publiczna Szkoła Podstawowa nr 9 im. Józefa Piłsudskiego w Ostrowcu Św. Patronat Honorowy nad imprezą objął Prezydent Miasta Jarosław Górczyński.

Prace oceniano w dwóch kategoriach wiekowych, tj. klasy I-III i IV-VII. W każdej kategorii wiekowej przyznano trzy miejsca oraz wyróżnienia. Uczennica naszej szkoły Weronika Jedynak z klasy IIIa wykonała pracę techniką akwareli i zajęła III miejsce. Otrzymała dyplom, statuetkę i piękne nagrody. Gratulujemy!
Więcej informacji oraz szczegółowy wykaz nagrodzonych na stronie psp9ostrowiec.edupage.org/news/#123.

• pil2
  • pilsudski (2)