„Najsympatyczniejsze koleżanki”

Motylki - naj koleżanka mZ okazji Dnia Kobiet Samorząd Uczniowski ogłosił wybory "Najsympatyczniejszej koleżanki". A oto uczennice, które wygrały w poszczególnych klasach:
- oddział przedszkolny „Motylki” – Maria Godlewska,
- oddział przedszkolny „Krasnoludki” – wszystkie dziewczynki,
- kl. I – Kornelia Orłowska,
- kl. II – Natalia Bocian,

Czytaj więcej...

30 FINAŁ WOŚP W NASZEJ SZKOLE

W tym roku Fundacja WOŚP gra dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. Efektem zbiórki zorganizowanej na terenie naszej szkoły przez Samorząd Uczniowski oraz Szkolne Koło Wolontariatu jest kwota 485,31 zł.
Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom, którzy wrzucili pieniądze do szkolnej puszki i tym samym wsparli działania Fundacji!!!
Zapraszamy do udziału w zbiórce w przyszłym roku !!!

wosp

https://photos.app.goo.gl/UYdAb3FgWPu5gPu16
Opracowały: K. Kornet-Pobratyn, M. Gros-Ziarko

Walentynkowe Akcje SU

Walentynki mW tygodniu poprzedzającym Walentynki, Samorząd Uczniowski zorganizował „Pocztę Walentynkową”. Uczniowie wrzucali kartki z życzeniami i pozdrowieniami do specjalnie przygotowanej skrzynki. W dniu 14 lutego pięknie wykonane kartki zostały doręczone do adresatów. Kolejną akcją SU była zabawa w „Walentynkowe Aranżacje”.

Czytaj więcej...

#Bądź Życzliwy!

zyczliwosc m21 listopada przypada Międzynarodowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień – niezwykle wartościowe i piękne święto. Z tej właśnie okazji Samorząd Uczniowski przygotował „Skrzynkę Życzliwości i Pozdrowień”, do której każdy chętny mógł wrzucić laurkę, karteczkę z miłymi słowami lub pozdrowieniami dla wybranej przez siebie osoby.

Czytaj więcej...